o/ Gorzów Wlkp. tel.: +48 95 711 78 11
o/ Szczecin. tel.: +48 91 351 03 44
o/ Zielona Góra. tel.: +48 68 422 84 22

SZEROKA OFERTA UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH OC/AC/NW

W Salonie Samochodów Używanych oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, Nw. Posiadamy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń samochodów używanych, uwzględniające nabyte dotychczas zniżki z wcześniejszego przebiegu ubezpieczenia. Polisy ubezpieczeniowe mogą Państwo także przedłużyć o kolejny rok kontaktując się z naszym doradcą, bez względu na miejsce zamieszkania – wszelkie formalności realizujemy za pośrednictwem kuriera!

Najlepsze oferty w jednym miejscu!

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy zaoferować jednocześnie kilka wariantów i możliwości ubezpieczeń komunikacyjnych dostosowanych do Państwa oczekiwań i potrzeb. Informację oraz indywidualną ofertę mogą Państwo uzyskać w każdym oddziale Salonu Samochodów Używanych. Nie będą już Państwo zmuszeni odwiedzać kilku Towarzystw bądź punktów obsługi. Nasi doradcy są w stanie na miejscu przygotować ofertę i ubezpieczyć Państwa samochód w ramach wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Ubezpieczamy w całym kraju!

Wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem samochodu realizujemy telefonicznie i mailowo, zaś przygotowaną polisę dostarczymy Państwu za pośrednictwem poczty kurierskiej. Niezależnie od miejsca zamieszkania mogą Państwo korzystać z naszych atrakcyjnych warunków ubezpieczenia swojego auta!

SPRZEDAJ NAM SWOJE AUTO!

Skupujemy samochody za gotówkę. Przyjmujemy także pojazdy na zasadach komisowych.

WYCEŃ SWOJE AUTO